Продавець Profblesk.com.ua Інтернет-магазин професійної косметики. "Безкоштовна доставка від 1199 грн" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5854 відгуків
+380 (50) 363-29-29
+380 (97) 576-09-96

Profblesk інтернет-магазин професійної косметики для нігтів і волосся. 100% оригінал і якість.

-3%
Лосьон для рук DNKa Hand Lotion Baccarat 300 мл, фото 1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

DNKa' Hand Lotion – лінійка парфумованих лосьйонів для рук. Це преміальний продукт по догляду за шкірою, що поєднує властивості інтенсивного зволоження і приємного люксового аромату. Завдяки унікальній формулі він швидко поглинається, роблячи руки оксамитово-м'якими.

DNKa' Hand Lotion Baccarat – аромат починається свіжими нотами жасмину та додатковою глибиною шафрану, виражаючи ніжні відтінки, що поступово розкривають свою чуттєвість у серці, наповненому теплим амбровим відтінком.

Об'єм: 300 мл

Основні
ВиробникDNKA
Країна виробникУкраїна
Класифікація косметичного засобуПрофесійна
Тип засобуЛосьйон
Тип кремуЖивильний
Об`єм300 мл
  • Ціна: 339,50 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner